Nabídka nemovitostí Kanceláře Pronájem, Kanceláře, 290m² – Olomouc
Pronájem Kanceláře
Olomouc 290 m2
info v RK
+ provize RK + zálohy na služby TIP: Spočítat hypotéku
Jaroslav Vojta
makléř
info@vojtareality.cz
+420 728 353 070
kontaktujte mě

Pronájem, Kanceláře, 290m² – Olomouc

Do nabídky pronájmu přidáváme lukrativní komerční prostory v developerském projektu Bydlení Šantova. Tento projekt originálně navazuje na původně stojící Sochorova kasárna a zahrnuje nejenom nové možnosti bydlení, ale i podnikatelského zázemí.

V bloku A nabízíme nebytové prostory ve dvou podlažích s podlahovou plochou 290m² a 264m² plochou užitnou, přičemž přízemí objektu přímo vybízí ke zřízení kontaktních či prezentačních prostor a 2.NP k využití pro administrativní zázemí. Pro inspiraci, jakým směrem by se mohl výsledný design ubírat, k nabídce přikládáme moderní vizualizaci interiéru nabízených prostor . Možnosti využití daných prostor jsou samozřejmě velmi flexibilní. K dispozici jsou navíc i dvě komory a minimálně dvě vnitřní a další dvě vyhrazená venkovní parkovací stání .
V 1.NP se nachází prostor s výlohami do ulice o výměře cca 135m². Protože se jedná o poměrně rušné nároží, tak jsou zde vybudovány dva samostatné vstupy z různých ulic, což zvyšuje variabilitu využití těchto prostor. Je zde samozřejmě i potřebné sociální zázemí (samostatné WC, místnost pro kuchyňku či sprchu). Ve 2.NP ( nad nabízenými prostory 1.NP), kam se dá vyjít po schodech nebo využít výtah, jsou k dispozici tři velké místnosti (kanceláře) o výměrách 26, 28 a 49m² . Ke dvěma z nich přiléhají terasy o výměře 9m² a 15m². Každou z velkých kanceláří je možné rozdělit na menší místnosti dle potřeb (sekretariát, kancelář ředitele, jednací místnost, ..). Také ve 2.NP je potřebné sociální zázemí (kuchyňka, koupelna, 2x WC , archiv, atd.).
Ideálním řešením by bylo funkčně spojit obě podlaží, která jsou již připravena k propojení na počítačovou síť, a vytvořit místo jak pro kontakt s klienty, tak administrativního zázemí firmy s benefitem využití teras jako relaxačního prostředí pro zaměstnance. Reprezentativní zázemí zde najde např. menší jednatelství banky či pojišťovny, poskytovatelé finančních nebo advokátních služeb, vzorková prodejna atd.

Dokončení a kolaudace prostor se plánuje v závěru 1.Q 2021, užívání by mohlo být započato v průběhu 2.Q 2021 – i v závislosti na výši nároků na vybavení interiérů.
Pro více informací kontaktujte, prosím, realitního makléře.

Kategorie Kanceláře
ObecOlomouc
UliceŠantova
Plocha užitná290m2
Počet podlaží7
Podlaží umístění1
StavNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Výtahano
ParkováníAno
zobrazit podrobnosti
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceKabelové rozvody
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
Rok kolaudace2021

Vybrané nabídky

Pronájem, domy, 5+kk, 167m², Olomouc – Hodolany

Pronájem, domy, 5+kk, 167m², Olomouc – Hodolany

Pronájem Domy
Prodej, Rodinné domy, 133m², Návětrná, Olomouc – Nemilany

Prodej, Rodinné domy, 133m², Návětrná, Olomouc – Nemilany

Prodej Domy
Prodej, Rodinné domy, 135m², U Mlýnského potoka, Olomouc – Hejčín

Prodej, Rodinné domy, 135m², U Mlýnského potoka, Olomouc – Hejčín

Prodej Domy
+420 728 353 070
info@vojtareality.cz