Nabídka nemovitostí Domy Prodej, rodinné domy, 246m², Velký Újezd
Prodej Domy
Velký Újezd 246 m2
6 550 000 Kč
Jaroslav Vojta
makléř
info@vojtareality.cz
+420 728 353 070
kontaktujte mě

Prodej, rodinné domy, 246m², Velký Újezd

K prodeji nabízíme hrubou stavbu rodinného domu s dispozicí 6+kk ve Velkém Újezdě, vzdáleném cca 17km od Olomouce. Dům poskytne luxusní zázemí nejen díky své nadstandardní užitné ploše 246m², ale i díky nebývale velké zahradě 1398m². K celkovému náhledu předkládáme moderní vizualizaci, která může inspirovat k výslednému designu a dokončení stavby, budoucí majitel má tak v rámci pár měsíců možnost bydlet dle svých představ bez čekání na projekt, stavební povolení, stavbu…atd.

Samostatně stojící dům má dvě podlaží. Dispozičně je 1.NP rozděleno na chodbu, zádveří – kde je plánována příčka se sklem pro oddělení vstupní části chodby od té hlavní, jeden pokoj, spíž, technickou místnost, koupelnu (s možností umístění sauny) se samostatným WC. Umístěna je zde i prostorná garáž s automaticky otevíranými garážovými vraty Hörmann a inteligentním pohonem Somfy. Dominantou 1.NP je obývací pokoj s kuchyní o nadstandardních 50m², kde je plánovaný krb a díky dvěma velkým proskleným plochám vč. dveří, průchozích na terasu a do zahrady, i světlo po celý den. V prostoru ploché střechy nad obývacím pokojem se navíc počítá s tzv. vegetační střechou, kde je nyní nanesena pojistná hydroizolace, dům je tedy kompletně uzavřen. Tento typ střechy bude sloužit jako přirozená klimatizace v letních obdobích, zároveň bude držet teplotu i v zimě. Ve 2.NP jsou dva samostatné pokoje, ložnice, velká šatna, komora a druhá koupelna s vanou i samostatné WC. Stavba byla vystavěna z cihel s minerální vatou (dům se nemusí zateplovat, stačí termo omítka) a je po hrubé stavební stránce dokončena. Jsou hotová okna, vrata, vstupní dveře, částečně odpady, částečně elektřina. Střecha je složena ze sbíjeného vazníku a plechu s doživotní zárukou a půdní prostor zaizolován. Okna jsou zde plastová s trojskly a každé okno má okenní překlad s přípravou na vnější žaluzie. Za domem je umístěna i 10m3 retenční nádrž, která bude sloužit k zachycení a využívání dešťové vody nejen k zahradním účelům.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností. Jsou zde lékaři, pošta, restaurace, mnoho sportovního vyžití, pobočka Zásilkovny, 2 obchody s potravinami, prodejna pečiva, základní škola s učilištěm, nedaleko školka, autobusové spojení je velice dobré jak do Olomouce, tak i do Přerova či Lipníku. Městys pořádá mnoho akcí, v okolí je zajímavá příroda, jsou zde cyklostezky a mnoho zajímavých příležitostí k aktivnímu vyžití (koupání, kolo, procházky, atd.). V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte prosím makléře. Možnost financování nemovitosti lze řešit bez poplatku s naším hypotečním partnerem.

Kategorie Domy
ObecVelký Újezd
Plocha užitná246m2
Plocha pozemku1398m2
Počet podlaží2
StavVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
PENBG - Mimořádně nehospodárná
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáž. stání2
TerasaAno
zobrazit podrobnosti
KomunikaceAsfaltová
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Vybrané nabídky

Pronájem, domy, 5+kk, 170m², Olomouc – Hodolany

Pronájem, domy, 5+kk, 170m², Olomouc – Hodolany

Pronájem Domy
Prodej, Rodinné domy, 120m² – Olomouc – Nová Ulice

Prodej, Rodinné domy, 120m² – Olomouc – Nová Ulice

Prodej Domy
Prodej, rodinné domy,  246m², Velký Újezd

Prodej, rodinné domy, 246m², Velký Újezd

Prodej Domy
+420 728 353 070
info@vojtareality.cz