Nabídka nemovitostí Domy Prodej, Rodinné domy, 130m² – Hnojice, pozemek 2 148m²
Prodej Domy
Hnojice 130 m2
2 990 000 Kč
Petr Sítař
makléř
sitar@vojtareality.cz
+420 778 532 371
kontaktujte mě

Prodej, Rodinné domy, 130m² – Hnojice, pozemek 2 148m²

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout hrubou stavbu rodinného domu, nacházející se v obci Hnojice – spadající pod Olomoucký kraj. Jeho předností je klidná lokalita s rodinnou atmosférou a bohatá nabídka pasivního i aktivního odpočinku v podobě rozlehlé venkovní zahrady. K domu je zpracován projekt od firmy G-servis Třebíč, který je součástí kupní ceny.
Tento rodinný dům typu bungalov je celopodsklepený a disponuje garáží. V současné době je dům ve fázi hrubé stavby bez oken a střešní krytiny. Dispozičně je dům řešen jako 3+1, ale nabízí se i úprava dispozice na variantu 4+kk. Vytápění objektu je plánováno krbovými kamny, ovšem inženýrské sítě se nacházejí v těsné blízkosti pozemku a tudíž lze realizovat i jiné varianty. Na pozemku se nacházejí 2 studny. Dům je napojen na vlastní čističku odpadních vod s možností napojení na obecní kanalizaci. Elektrická přípojka se nachází na hranici pozemku.
Obec Hnojice, ve které se rodinný dům nachází, je od Šternberka vzdálena 5 km. Sousedí s obcemi Babice, Lužice a Liboš. Lokalita je dostupná autobusovým spojením a nabízí rozličnou občanskou vybavenost. Pro sportovně naladěné je zde možnost využití turistických tras i sportovního areálu.
Dům je volný ihned. Možnost financování nemovitosti lze řešit bez poplatku s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte prosím makléře.

Kategorie Domy
ObecHnojice
Plocha užitná130m2
Plocha pozemku2148m2
StavVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Sklepano
zobrazit podrobnosti
Sklepano
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadJímka

Vybrané nabídky

Prodej, Byt 5+1, 144m² – Okružní – Olomouc

Prodej, Byt 5+1, 144m² – Okružní – Olomouc

Prodej Byty 5+1
Prodej, Rodinné domy, 168m² – Olomouc – Hodolany

Prodej, Rodinné domy, 168m² – Olomouc – Hodolany

Prodej Domy
Prodej, Byty 2+kk, 98m² – Prostějov

Prodej, Byty 2+kk, 98m² – Prostějov

Prodej Byty 2+kk
+420 728 353 070
info@vojtareality.cz