Nabídka nemovitostí Restaurace Prodej, Restaurace, 564 m² – Olomouc – Chomoutov
Prodej Restaurace
Olomouc - Chomoutov 564 m2
7 250 000 Kč
Adam Šimoník
makléř
simonik@vojtareality.cz
+420 777 158 420
kontaktujte mě

Prodej, Restaurace, 564 m² – Olomouc – Chomoutov

K prodeji nabízíme polyfunkční budovu v ulici Dalimilova v městské čtvrti Olomouc – Chomoutov. Jedná se o dvoupodlažní zděnou stavbu s užitnou plochou 564 m² a pozemkem o rozloze 900 m². Místnosti v 1.NP jsou v současné době využívány jako pekárna cukrářské výroby a cukrárna. Součástí nebytových prostor jsou také sklady, kuchyně a provozní a hygienické zázemí. V 2. NP se nachází bistro s posezením přístupným vnitřním schodištěm z cukrárny a byt 4+1, který má samostatný vchod skrze schodiště vedoucí ze dvora.
Byt o výměře 128 m² zahrnuje čtyři neprůchozí pokoje, koupelnu s vanou a toaletou, předsíň a kuchyň vybavenou kuchyňskou linkou na míru a vestavěnými spotřebiči.
Dispozice domu poskytuje jedinečnou příležitost pro podnikání nejen v oblasti gastronomie. Budoucímu majiteli se zde nabízí možnost realizace nejrůznějších podnikatelských záměrů od provozování bistra s rozvozem, výrobny potravin či cateringových služeb až po firemní vzorkovnu nebo prodejnu různého druhu zboží.
Prostory v 2. NP je možné využívat jako administrativní zázemí sídla společnosti, kontaktní místo pro zákazníky nebo ubytování pro personál. Případně lze přestavět prostory v 1. NP na malometrážní byty či pokoje a provozovat útulný penzion nedaleko turisticky velmi oblíbené hanácké metropole.
Příjemná lokalita, do které je nemovitost zasazena, vyniká také dobrou dostupností. Vaši zákazníci se k Vám dostanou buď vlastním autem s možností parkování přímo u budovy, nebo hromadnou dopravou – nedalekou autobusovou zastávku obsluhuje přímá linka propojující Chomoutov s centrem Olomouce.
Prostory byly v průběhu let postupně modernizovány a dům je tak v dobrém stavebně technickém stavu. Stavba má sedlovou střechu a zateplené štítové stěny. Náleží k ní také zahrada, krytý bazén a venkovní altán.
Možnost financování nemovitosti lze bez poplatku konzultovat s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku domu kontaktujte, prosím, makléře.

Kategorie Restaurace
ObecOlomouc
UliceDalimilova
Plocha užitná564m2
Plocha pozemku900m2
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
StavVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
PENBD - Méně úsporná
Výtahano
ParkováníAno
Počet park. míst4
zobrazit podrobnosti
ZařízenýČástečně
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadJímka
TopeníLokální plynové

Vybrané nabídky

Prodej, Byt 5+1, 144m² – Okružní – Olomouc

Prodej, Byt 5+1, 144m² – Okružní – Olomouc

Prodej Byty 5+1
Prodej, Rodinné domy, 168m² – Olomouc – Hodolany

Prodej, Rodinné domy, 168m² – Olomouc – Hodolany

Prodej Domy
Prodej, Byty 2+kk, 98m² – Prostějov

Prodej, Byty 2+kk, 98m² – Prostějov

Prodej Byty 2+kk
+420 728 353 070
info@vojtareality.cz