Nabídka nemovitostí Byty 5+1 Prodej, byty 5+1, Lafayettova – Olomouc
Prodej Byty 5+1
Olomouc 5+1 165 m2
8 490 000 Kč
včetně provize včetně právního servisu TIP: Spočítat hypotéku
Jaroslav Vojta
makléř
info@vojtareality.cz
+420 728 353 070
kontaktujte mě

Prodej, byty 5+1, Lafayettova – Olomouc

Jedinečná nemovitost k prodeji v historickém srdci města Olomouce – Dolní náměstí. Nabízený byt 5+1 se nachází ve 3.NP v ulici Lafayettova a nadchne zájemce jak svým prostorným interiérem, tak výhledem na tamní dominantní kulturní památky jako je barokní Mariánský sloup, jenž je národní kulturní památkou, a čerstvě zrekonstruovaná radniční věž.

Byt je v tuto chvíli stavebními úpravami a příčkami rozdělen na 2 samostatné bytové jednotky, z nichž každá má svou koupelnu s vanou i kuchyň. Stávající dispozice lze zachovat či po konzultaci přizpůsobit osobním záměrům. Vstupní chodba je společná, vlevo z chodby se vchází do první bytové jednotky, kde je umístěn pokoj s průchodem do kuchyně. Vpravo se vchází do další menší kuchyňky se stylovými dřevěnými prvky a se vstupem do koupelny. Na koni chodby je vchod do předsíně druhé bytové jednotky. V tamní ložnici se nachází architektonická rarita, netradiční romantický výklenek, vhodný k poklidnému posezení s výhledem na náměstí. Byt má zdvojená dřevěná okna a dřevěné dveře, podlaha tvořená parketami. S majiteli ostatních bytů v domě se jedná i o vybudování výtahu v domě.

Městská památková rezervace si zachovává funkci centra obchodního, společenského a kulturního života. Doprava uvnitř území je regulována režimem pěší zóny. Poloha domu zaručuje snadnou dopravní obslužnost prostřednictvím MHD a představuje ideální zázemí v blízkosti nejrůznějších typů služeb. Možnost financování nemovitosti lze bez poplatku řešit s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku, kontaktujte prosím makléře.

Kategorie Byty 5+1
ObecOlomouc
UliceLafayettova
VlastnictvíOsobní
Dispozice5+1
Plocha užitná165m2
Počet podlaží4
Podlaží umístění3
StavDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
PENBG - Mimořádně nehospodárná
zobrazit podrobnosti
KomunikaceDlážděná
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Vybrané nabídky

Prodej, Byt 5+1, 144m² – Okružní – Olomouc

Prodej, Byt 5+1, 144m² – Okružní – Olomouc

Prodej Byty 5+1
Prodej, Rodinné domy, 168m² – Olomouc – Hodolany

Prodej, Rodinné domy, 168m² – Olomouc – Hodolany

Prodej Domy
Prodej, Byty 2+kk, 98m² – Prostějov

Prodej, Byty 2+kk, 98m² – Prostějov

Prodej Byty 2+kk
+420 728 353 070
info@vojtareality.cz