Naše služby

Realitní kancelář VojtaReality poskytuje veškeré služby realitního trhu v Olomouckém kraji. Pomůžeme Vám s nákupem, prodejem a pronájmem nemovitostí, ale také s plnou kooperací financování, právním a celkovým finančním servisem. Při poskytování těchto služeb se můžete spolehnout na dlouholeté zkušenosti odborníků, kteří jsou tu především proto, abyste byli maximálně spokojeni.

Prodej a koupě nemovitostí

V této oblasti Vám chceme hlavně poděkovat. Naprostá většina zakázek přichází na doporučení našich spokojených klientů, jejich rodin či přátel. S důvěrou se na nás obracejí právě Ti, kteří hledají pozemky pro nové bydlení, nebo také chtějí své stávající objekty nabídnout k prodeji.

Díky stále narůstající nabídce nemovitostí k prodeji, velmi dobré analýze trhu, rozšiřujících se databází kontaktů, kvalitnímu marketingu a velké zodpovědnosti vůči zakázce celkově, pevně věříme, že se přidáte k již spokojeným klientům.

Pronájem nemovitostí

Majitelům nemovitostí se hlavně snažíme s velkou pečlivostí vyhledat spolehlivé a dlouhodobé nájemníky. Náš tým nabízí komplexní zajištění služeb majitelům i nájemníkům.

Advokátní a notářský servis

V naší realitní kanceláři jsou samozřejmě zkušení advokáti, kteří pro Vás připraví úplnou smluvní dokumentaci a kontrolují celý průběh převodu nemovitosti. Můžete se na ně obrátit s jakoukoli Vaší otázkou.

Veškeré výlohy týkající se právního servisu hradíme my.

Investice

Velmi rád poradím klientům, které nemovitosti je výhodné koupit či prodat a jak s nimi výhodně nakládat. Klient je pro nás na prvním místě a dbáme na to, aby investice byla v prvé řadě výdělečná.

Financování

Myslíte, že vyřízení hypotéky je hlavně záležitostí kupujícího a Vás se netýká? Opak je pravdou. Naše firma je ve spojení s www.hypo-portal.cz, která Vám zajistí financování a veškeré finanční služby spojené s realitní činností.

Ve spolupráci s HypoPortalem s.r.o., srovnávačem a kalkulačkou hypoték, Vám zajistíme bezpečné financování Vaší nemovitosti. Tento vyhledávač je určen pro zájemce, kteří hledají rychlé a přesné porovnání nabídky dle dat na základě jimi zadaných přesných kritérií.

Zájemci, kteří si pak nechají hypotéku zpracovat našimi specialisty, ji tak získají rychleji a bez dalších starostí.

Tento inovativní přístup a technologie tak propojuje HypoPortal s.r.o. s obchodními partnery z oblasti realit. Klienti dosáhnou svého vysněného bydlení nejkratší možnou cestou, pohodlně a spolehlivě.

Kalkulačka hypoték
+420 728 353 070
info@vojtareality.cz