do administrace upravit tuto stránku
Nabídka nemovitostí Domy Rodinný dům, 170m², Samotišky, Bří Lumierů
Prodej Domy
Samotišky m2
Rezervované
+ provize včetně právního servisu TIP: Spočítat hypotéku
Jaroslav Vojta
makléř
info@vojtareality.cz
+420 728 353 070
kontaktujte mě

Dům s výhledem na panorama Olomouce

Nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům se zahradou na ulici Bří. Lumiérů v obci Samotíšky. Obec Samotišky leží v malebné přírodě na úpatí jižních svahů Svatého Kopečku u Olomouce. Její poloha poskytuje obyvatelům výhody života v klidném prostředí pouhé dva kilometry od městské džungle. Rodinný dům je situovaný na nároží ulice Bří. Lumiérů v mírném svahu. Parkovat lze v samostatně stojící garáži na volném prostranství přilehlé zahrady. V obci je dostupná veškerá občanská vybavenost (obchod, škola) i široké sportovní zázemí (tenisové kurty, fotbalové hřiště). Při přepravě z Olomouce je možné využít linku MHD.

Užitná plocha domu je celkem 170 m2, zahrada má rozlohu 777 m2. Objekt tvoří dvě podlaží, částečné podsklepení a půdní prostor. V prvním patře se nachází velká technická místnost s kotlem na tuhá paliva, ve které lze vybudovat samostatný vstup do horního patra, dále koupelna s WC, kuchyně, dva pokoje a chodba se schodištěm. Ve druhém patře jsou ze schodiště přístupné tři pokoje, chodba s vchodem do koupelny, na samostatné WC a do místnosti, která je připravena pro montáž kuchyňské linky a vytvoření obývacího pokoje.
Dispozice interiéru umožňuje rozdělit dům na dva plnohodnotné byty se samostatným vstupem a užívat je nezávisle na sobě s možností samostatného vstupu do každé bytové jednotky. V 1NP by se jednalo o byt 2+1, v 2NP o 3+1. Všechny pokoje přitom poskytují panoramatický výhled na Olomouc.

Interiér domu prošel kompletní rekonstrukcí – nové podlahy (dřevěné a plovoucí v obytných místnostech, betonová stěrka na chodbách a schodišti), nová plastová okna s parapety, nové podhledy s LED osvětlením, rozvody vody, elektřiny, plynu, nový kombinovaný kotel pro vytápění a ohřev vody a dle potřeby i kamna na tuhá paliva. Dům je napojen na obecní kanalizaci, pitná voda je primárně čerpána z vlastní studny, případně lze přepnout na obecní vodovod. Za domem se nachází rozhlehlá zahrada se studnou a kůlnou na dřevo. K parkování zde lze využít garáž nebo stání před ní. Ve dvoře je k dispozici venkovní posezení. Zahrada je osázena ovocnými stromy a okrasnou zelení a může sloužit také pro pěstování zeleniny nebo k rekreaci a odpočinku.

Možnost financování nemovitosti lze zajistit ve spolupráci s naším hypotečním partnerem bez poplatku. Pro více informací kontaktujte prosím makléře.

Kategorie Domy
ObecSamotišky
UliceBří. Lumierů
VlastnictvíOsobní
Počet podlaží2
Stavpo rekonstrukci
Budovacihlová
Typ domupatrový
Poloha objektusamostatný
Zástavbaobytná
PENBG (nedodán)
Parkováníano
Garážano
Balkónano
Sklepano
Komoraano
Zahradaano
zobrazit podrobnosti
Komunikacedlážděná
Telekomunikaceinternet
Vodadálk. vod. + studna
Elektřina ano 230V 400V
Plynplynovod
Odpadveřejná kanaliz.
Topeníústřední plynové
Dopravasilnice, MHD, autobus
Službyobchod, škola, školka, obvodní lékař, pošta, restaurace

Vybrané nabídky

Byt 2+kk, 61m², Olomouc, Řepčín, gen. Píky

Prodej Byty

Rodinný dům, 495m², pozemek 992 m², Kostelec na Hané

Prodej Domy

Komerční prostory, 584m², Olomouc, Nová Ulice, U stadiónu

Prodej Komerční prostory
+420 728 353 070
info@vojtareality.cz