Nabídka nemovitostí Prodej, Vila, 172m² – Mostkovice
Prodej
Mostkovice 172 m2
4 900 000 Kč
+ provize RK včetně právního servisu TIP: Spočítat hypotéku
Petr Sítař
makléř
sitar@vojtareality.cz
+420 778 532 371
kontaktujte mě

Prodej, Vila, 172m² – Mostkovice

Přicházíme s nabídkou prodeje prostorné nemovitosti Vily Soňa, nacházející se v relaxační oblasti Plumlovské přehrady. Dvoupatrový zděný objekt s krásnou zahradou spadá pod obec Mostkovice, vzdálené cca 3 km, nacházející se nedaleko statutárního města Prostějov. Jedná se o nemovitost, kterou je možné využívat jak k rekreaci, tak k celoročnímu bydlení. Přidanou hodnotou je nejen klidné prostředí, ale také výjimečný výhled na Plumlovskou přehradu.
Objekt je napojen na elektřinu, vodu čerpá z vlastní studny (k dispozici jsou celkem 2 studny – jedna je umístěna ve dvojgaráži, druhá na pozemku za objektem), kanalizace je vedena do vlastní jímky a topení je elektrické, ústřední. Dům je přístupný po zpevněné veřejné komunikaci která bude nově asfaltová. K nemovitosti náleží již zmíněná okrasná zahrada, terasa s venkovním krbem a posezením, venkovní bazén a dvojgaráž s elektricky ovládanými vraty.
Dům je dispozičně rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky. V I.NP je u vstupu technická místnost, dále vstupní chodba s přístupem do koupelny s WC, obývacího pokoje, kuchyně a ložnice. Z obývací pokoje je možné vejít francouzskými dveřmi na dlážděnou terasu.
Ze vstupní chodby vede schodiště do II.NP. Zde se nachází ložnice s balkónem, situovaná přímo ze schodiště, obývací pokoj, koupelna s WC a kuchyně. Z obývacího pokoje je, stejně jako v I.NP, přístup na prostornou terasu.
Původně se jednalo o dvoupodlažní rekreační objekt chatu z 50. let. V roce 2007 byla započata kompletní rekonstrukce s přístavbou do stávajícího stavu. V rámci této rekonstrukce byl zvětšen prostor I.NP, byly opraveny svislé konstrukce, stropy, střecha včetně krytiny, klempířské konstrukce, omítky a podlahy, byla vyměněna okna a dveře. Rovněž došlo k vybudování nových koupelen a WC, nových kuchyňských linek, včetně kuchyňských spotřebičů a nové kotelny. V domě byl instalován elektronický zabezpečovací systém a žaluzie. Dále byla postavena dvojgaráž, došlo k opravě a zvětšení původní jímky a byla vytvořena okrasná zahrada s venkovním bazénem.
Celková užitná plocha objektu je 172 m², přilehlé pozemky mají celkovou výměru 815 m².
Vzhledem k umístění nemovitosti se jedná o velmi zajímavou investici.
V případě zájmu o další informace nebo prohlídku kontaktujte, prosím, makléře. Financování je možné zajistit ve spolupráci s prověřenými finančními poradci.

Kategorie
ObecMostkovice
Plocha užitná172m2
Plocha pozemku815m2
Počet podlaží2
StavPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Parkováníano
Počet park. míst2
Garážano
Počet garáž. stání2
Balkónano
Terasaano
zobrazit podrobnosti
ZařízenýČástečně
KomunikaceAsfaltová
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníÚstřední elektrické
Rok rekonstrukce2007

Vybrané nabídky

Pronájem, Byty 2+kk, 49m² – Olomouc

Pronájem, Byty 2+kk, 49m² – Olomouc

Pronájem Byty
Prodej, byty 2+kk,  74 m² Olomouc – Povel

Prodej, byty 2+kk, 74 m² Olomouc – Povel

Prodej Byty
Prodej, byty 3+kk, Olomouc – Slavonín

Prodej, byty 3+kk, Olomouc – Slavonín

Prodej Byty
+420 728 353 070
info@vojtareality.cz